Статті

Автобус до Болгарії

ПІСАДКА у м.Коломия, м.Івано-Франківськ, м.Чернівці

 

БОЛГАРІЯ ЛІТО 2017 рік
 
 
 ЛЬВІВ-ПОМОРІЄ-ЛЬВІВ
 
Маршрут:  Львів, Стрий, Калуш, Івано-Франківськ, Коломия, Чернівці, Балчік, Албена, Кранево, Золоті Піски, Св. Костянтин та Єлена, Варна, Обзор, Єленіте, Св. Влас, Сонячний берег, Несебр, Поморіє, Львів 

 
Графік виїздів в Болгарію 
 
Місяць Виїзд з України  Виїзд з Болгарії 
Червень Щоденно
Щоденно
Липень Щоденно Щоденно 
Серпень Щоденно Щоденно
Вересень
01,02,03,04,05,06,07,08,09,10,11,
12,13,14,15,16,17
01,02,03,04,05,06,07,08,09,10,11,
12,13,14,15,16,17,18
  
      Розклад руху автобуса
 
Час відправлення з України Місце посадки/висадки пасажирів  Час відправлення з Болгарії 
07:00 Львів з/д вокзал 17:00
08:15  Стрий – заправка «ОККО»  15:15
09:40 Долина -  «Кільце» 14:35
10:15  Калуш –  заправка «WOG» 14:00
11:15  Івано-Франківськ - «Космос » 13:15
12:00 Коломия -  кафе «Зруб» 11:45
12:30  Снятин - «Площа біля ратуші» 11:00
13:30  Чернівці - вул. Гагаріна 29, заправка WOG, район з/д вокзалу 09:00
  Переїзд по Румунії  
05:00  КПП ДУРАНКУЛАК 20:30
05:30  Балчік  -  (АЗС Лафі на кільці) 19:45
05:50 Албена -  (при в’їзді  на курорт) 19:30
06:00 Кранево -  (ресторан «Бочка») 19:15 
06:10 Золоті піски - (готель «Горизонт»)  19:00 
06:20 Св.Костянтин та Єлена - (готель «Казино» автобусна зупинка "Ботанічний сад") 18:45 
06:30 Варна -  (пл.Св.Марії Луції )  18:30
07:15 Бяла – (заправка) 18:00
07:30 Обзор - (Офіс Рікі – А) 17:50
07:35 Обзор - (АЗС Лукойл  на виїзді з міста) 17:45
09:00 Єлените -  (вхід на курорт)  17:00 
09:05 Св.Влас  - (Заправка, готель «Джулія»)  16:50 
09:15 Сонячний берег - (готель Хелена Резорт)  16:40 
09:25 Сонячний берег (готель «Ріва»)  16:30 
09:35 Сонячний берег (готель «Кубань» центр)  16:20 
09:40 Сонячний берег (готель «Котва»)  16:10 
09:50 Несебр (готель «Феста Панорама»)  16:00 
09:55 Равда (Центральна площа)  15:55
10:05 Ахелой(ресторан Біле і Чорне) 15:45
10:30 Поморіє (площа «Старого пансіонату» вул. Солна 86 15:30  
 
Вартість проїзду
 Дата   Дорослий  Діти 
 до 13.99 років 
 Студенти до 21 року 
(стаціонар) 
 Пенсіонери 
   
01.07 - 18.09 55  50 €  50 €   50 €
Віза (при бронюванні повного пакету, проїзду, наземного обсл.)  35 € 
Тільки віза  50 €  15 €  15 €  15 € 
 
 
 
Автобуси обладнані кондиціонерами, Wi-Fi , аудіо, відео системами, туалетами. Автобусы супроводжують керівники групи. 
Орієнтовний час в дорозі - 24 години. 
На території Румунії передбачена зупинка на обід. 
Передбачені зупинки кожні 3-4 години. 
Важливо! Ви можете замовити у нас лише проїзд, лише проживання, 
повний пакет: проїзд + проживання!
 Всі готелі в онлайн
 пошуці туру